KURUMSAL

Türkiye'de ikamet ve çalışma İzinlerinin alınması, mevcut ikamet tezkerelerinin sürelerinin uzatılması konularında, bizzat yabancı personelin kendilerine ya da şirketlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bakanlık nezdinde en çok sayıda başvuruya sahip şirketimiz, %95’lik başarı oranı ile de sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ziya Grup ailesi olarak, başarılarımızın devam etmesi adına, hem şirketimizin hem de çalışanlarımızın gelişimini sürekli devam ettirmesi için üstün bir çaba harcamaktayız. Gelişimin bir sonu olmadığına inanan, dinamik kadromuz ile müşterilerimize en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak her zaman önceliğimiz olmuştur. Tamamen profesyonel ve işinde uzmanlaşmış, geniş kadrosu ile müşterilerimizin her an yanındayız.

Yaptığımız İşler Tamamen Prosedüre Uygun ve yasal işlemlerdir.

INTERACTIVE GROUP, yabancı personel çalışma izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen profesyonel, uzman kadrosuna sahiptir. INTERACTIVE GROUP her arandığında 24 saat aranabilecek ve danışmanlık hizmeti verebilen her konu ile ilgili en az dört uzman personel kadrosuyla hizmetinize hazırdır.
Her Hakkı Saklıdır, INTERACTIVE GROUP                 Ziyaretçi Sayısı : 203796
Web Tasarımı: Yön Bilişim