MİSYON VE VİZYON

Sürekli gelişen dünyada, hizmet sektörünün beklentilerine uygun müşteri memnuniyetini ve verdiğimiz hizmetin güvenirliliğini sağlamak. Çalışmakta olan personelinizin mutluluğuna katkı ve katılımına değer vermek ve yaptığı işten mutluluk duyarak biz bilincini yaşatmak.

Yönetim sistemimiz ve personelimizle gelişmekte olan dünya vizyonuna iş yaşantısına ayak uydurarak yaptığımız hizmetlerimizde sürekli gelişme ve geliştirme kavramını yaşama geçirmek. Özetle politikamız; müşteri beklentilerini en üst düzeyde maksimuma seviyeye çıkartarak daha verimli bir hizmet kalite ve sunum anlayışı ile gerçekleştirmek hizmet Politikamızdır.

Birlikte çalıştığı kurumlar için yarattığı güven ve katma değer, toplumsal katkılarıyla iş hayatından örnek ve önder olmak.

İnteractive Group olarak, yabancı personel çalışma izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen güçlü uzman kadrosuna sahiptir.Ziya Grup her arandığında, hizmet verilen her konu ile ilgili en az üç uzman personel hizmetinize hazırdır.

Çalışma izninin olumlu sonuçlanma olasılığının yüksek olması;

Güçlü bir takım çalışması ile planlama yapılmasına, doğru ve etkili değerlendirme ile yasa hükümlerini karşılayan başarılı bir dosya hazırlanmasına bağlıdır.

İnteractive Group olarak ekip çalışması ile etkili bir analiz ve planlama yaparak, yasa hükümlerini karşılayan başarılı bir dosya hazırlanmasını sağlayan uzman personel hizmet verir.

İnteractive Group olarak tüm reddedilme risklerini en aza indirebilmek için bilgi ve belgelerinize dayanarak yapılan ön inceleme sonunda, pozitif veya negatif olasılıklar konusunda firmanızı bilgilendirir.

GARANTİ VERİLMESİ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı dosya inceleme ve değerlendirme kriterleri aşağıdadır. Başvuru dosyasının bakanlık uzmanlarınca değerlendirmesi sonuçlanmadığı müddetçe, hiçbir otorite ya da şahıs başvurunun olumlu sonuçlanması konusunda garanti veremez. İnteractive Danışmanlık , izin alınma şansı düşük olan başvuruların yapılmasını önermez.

Bakanlık’ça incelenen başlıca kriterler:

İş piyasasındaki durum,

Çalışma hayatındaki gelişmeler,

İstihdama ilişkin sektörel, coğrafi ve ekonomik konjonktür,

Yabancının yerini doldurabilecek aynı niteliğe sahip Türk personelin bulunmaması,

Yabancı personelin mensup olduğu ülke,

Yabancı personelin uzmanlık alanı, nitelik ve yetkinlikleri,

Yabancının eğitim durumu,

İşin özel niteliğini gösterir bilgiler,

Çalışacağı işyerinin ulusal ekonomiye katkısı vb konularda,

Bakanlık uzmanlarınca değerlendirilerek karar verilir.  Dikkate alır.

Bunun aksini ifade edenlere itibar etmeyiniz.

 
Her Hakkı Saklıdır, INTERACTIVE GROUP                 Ziyaretçi Sayısı : 203780
Web Tasarımı: Yön Bilişim